بانک کتاب بلیط قطار رزرو هتل بتن آماده خرید چای موزیک تور روسیه تور مالزی تور مالزی
بستن تبلیغات [X]
اینها پسران بعضی از جالبترین نمایشگاههای نمایشگاه مد روز در حافظه اخیر هستند : آنتونی وبلاگ مد


نت پیانو نت ویولن نت سنتور نت گیتار

اینها پسران بعضی از جالبترین نمایشگاههای نمایشگاه مد روز در حافظه اخیر هستند

بچه ها از نیویورک آفتاب را به معنای جدید به اصطلاح "چند خط پیوند نوشتن." چه به عنوان جان دبیرستان تی شرت نام تجاری "آفتاب" Margaritis است به یک نیروی خلاق طور کامل تکامل یافته است که می آمیزد مد، هنر، ساخت و ساز snowballed آغاز شده، و خرده فروشی، همیشه با تمرکز بر تجربه غوطه وری. طومار گذرا از طریق خوراک نمایش مشخصات عمومی نیویورک در آفتاب نشان می دهد یک حلقه بسکتبال آنها به آتش کشیده، کاهش کفش ورزشی، تی شرت غوطه ور در سیمان نئون، یک توپ بسکتبال شیشه ای handblown تبدیل تنگ ماهی، و جرقه بزند و راه اندازی شبکه خود را برای ویرژیل Abloh و حواصیل پرستون. اما همه اینها واقعا با تی شرت و گشت و گذار آغاز شده است.

مارگارتیس به Vogue میگوید: "من تی شرتهای دست چاپی در دبیرستان را فقط برای دوستانم گذاشتم و آنها را در تابستان که در آن درسها را تدریس می کردیم، در فروشگاه گشت و گذار محلی در ساوتهمپتون فروختیم." "دوستان من از من خشنود می شوند، چون بچه ای از" یادگاری تایتان "به نظر می رسید، به طوری که آنها به من" نور خورشید "می گفتند. من تصور می کردم که می توانم پیراهن های سرد را که می گفتند، . "چند سال بعد، او به پایان رسید تا کار برای QUIKSILVER در اوج نفوذ خود اما لزوما به زیبایی شناختی آن مربوط نیست:" این نشان دهنده گشت و گذار نیست که من آن را به عنوان یک SURFER نیویورک می دانستند. مارک های دیگر نیز چنین کاری را انجام دادند که جعلی کالیفرنیا گشت و گذار بود، بنابراین من گفتم: "من قصد دارم از طریق دیدار با آن، با نفوذ بسکتبال سنگین، خیابان های نیویورک، و با نایک سفید بالا بالا ، همه اینها فقط می دانید اگر با فرهنگ گشت و گذار نیویورک آشنا هستید. "

Tes در Barneys ژاپن، Colette و وب سایت نیویورک Sunshine در میان سایر فروشگاه ها فروخته می شود، اما علت اصلی این امر این است که چگونه همه چیز ارائه شده است. آخرین LOOKBOOK بر روی یک پایه آینه در وسط اقیانوس ضرب گلوله کشته شد، برای مثال، و برای یک مجموعه به نام سر بالا آب، Margaritis و اعضای تیم او، انجیل لوقا اوکانر و فرداد سبزواری، ساخته یک محفظه سیمان غول پیکر با پانل های شیشه ای با عنوان یک تون تون آب پر شده با وزن 7000 پوند و مدل آنها بر روی لبه نشسته است یا به طور کامل شناور شده است (و به طور کامل پوشانده شده). پس از اتمام این دفترچه راهنما، مخزن برای نمایش اجرایی در مزایده تابستانی مرکز آبگرمکن در سال 2016 مورد استفاده قرار گرفت و در سایر نمایشگاههای عمومی نیز ظاهر شد.

مثال دیگر "300 Shirts" یک نمایشگاه "Sunshine" در سال 2015 در هنر بازل عرضه شد. آنها یک اتاق را با شن و ماسه گذاشتند و روی دیوارها قفسه های چوبی ابریشمی نصب کردند که وقتی وارد فضای خود شدید، تی شرت که از سفید خالص شروع شده و به تدریج از آبی مایل به رنگ آبی به دریایی عمیق تر می شود. ایستاده در ورودی، آن را مجددا نقطه دید از سرباز از خط ساحلی ایجاد کرد. پیراهن در آن زمان برای خرید در نظر گرفته شده بود، اما دو سال بعد، تصاویری از این نمایشگاه هنری، نمایشگاه، پاپ آپ هنوز هم در سراسر Instagram، Pinterest و دیگر تابلوهای خلق علامت های تجاری است. مارگاریث می گوید: "این نخستین هک ما در خرید خرده فروشی ها بود و آن را با دست چپ زد." "من فکر می کنم یک تجربه خرده فروشی نیاز به چیزی است که شما نمی توانید تجربه آنلاین - شما باید به فروشگاه بروید تا با آن ارتباط برقرار کنید."

از آن زمان، Sunshine داخلی و تجارتی را برای مارک های دیگر طراحی کرده است، از جمله تابستان گذشته در شهر نیویورک، "پروردن" برای شما، جهان "هرن پرستون" ساخته شده است. مارگارت می گوید: "ما آنچه را که Heron با وزارت بهداشت در نیویور انجام دادیم دیدیم و به او گفتم فکر می کنم که کاری که انجام می دهیم، یکپارچه می شود". "ما تی شرت ها را به ورقه های باریک و پرتقال رنگدانه فشرده کردیم و او یک ویدیو از ما در مورد مخلوط کردن رنگ به سیمان ارسال کرد. چیزی شبیه 600000 نمایش در صفحه Instagram خود داشت. ما دوست داریم نشان دهیم که ما این کار را با دست انجام می دهیم، و مردم دوست دارند که روند را ببینند - آن را به مد و طراحی متصل می کنند، اما به معنای واقعی کلمه این سطل اسپاکسون در یک فروشگاه در ساوتهمپتون است. "

شایان ذکر است که مارگارتیت، اوکانر و سبزواری واقعا همه این تاسیسات را ساختند، اما در کار هنری یا ساختمانی حرفه ای آموزش دیده نیستند؛ در واقع، بسیاری از مهارت های خود را از پدر، مارگارییت، آلبرت، و آزمایش از آنجا. مارگارییت می گوید: "پدرم در تمام مدت زندگی خود را ساخت، بنابراین در مغازه اش رشد کرد." "او نابغه خلاق است و خانه ها را می سازد، اما او نیز بسیار هیجان زده است که با این گوزن عجیب و غریب با ما کار کند. ما می توانیم ایده هایی را از او بیرون کنیم. "

O'Connor اضافه می کند: "تجربه نکردن به ما کمک می کند چیزی جدیدی بسازیم و خارج از جعبه فکر کنیم، زیرا ما متوجه نیستیم که یک جعبه وجود دارد." این همچنین ماهیت خام و غریزی کار خود را، به ویژه در یک سنسور دیجیتال، نمایش مشخصات عمومی، که در آن چیزها اغلب کمی بیش از حد کامل و یا کاملا واقعی نیست، توضیح می دهد. مارگارت می گوید: «واژه ای که مردم از کارهای ما استفاده می کنند، معتبر است، اما این فقط کاری است که ما انجام می دهیم. "ما هیچ کسی برای پاسخ به هیچ سرمایه گذار یا چیزی شبیه به آن نداریم."

Virgil Abloh به احتمال زیاد به رسمیت شناخته شده است که از ابتدا؛ او از طریق اینستاگرام خود را از نیویورک سانشین کشف کرد. او در سال گذشته خود را به کارگردانی خود کمپین Off-White x Vlone هدایت کرد و با یک حلقه بسکتبال شناور در اقیانوس، یک مفهوم از مجموعه عکس های سه بعدی 2014 هور رویا را عرضه کرد. طرفداران سفیدپوش که در فروشگاه Soho فروشگاه خریداری کرده اند، متوجه خواهند شد که چشم انداز Abloh با Sunshine همخوانی دارد. مارگاریث می گوید: "برای افرادی که من همیشه می خواستم در ارتباط با Instagram به ما بپیوندند - این بسیار بزرگ است." "هنگامی که من شروع کردم، من از هم جدا شدم، اما اکنون فکر می کنم این کار بسیار مهم است که با افرادی که در حال انجام کاری هستند جالب توجه باشند."

هفته آینده Sunshine اولین پروژهی مخفی خود را با نایک در هنر بازل در میامی آغاز خواهد کرد و همچنین آنها را از 7 تا 10 دسامبر در 187 خیابان شمال غربی 27 خیابان راه اندازی خواهند کرد. اگر از جنوب به هوای گرم تر نروید، عکس ها و ویدیوها در Instagram Sunshine بسیار خوب هستند، شما تقریبا احساس می کنید که آنجا هستید.

[ بازدید : 17 ]

[ دوشنبه 13 آذر 1396 ] [ 12:41 ] [ anthony ]

[ ]